Zahajovací stuhy

Zahajovací šerpa se používá při slavnostním otevírání budov, dětských hřišť, sportovních areálů či komunikací. Zpravidla střižení šerpy provádí významná osobnost nebo představitelé samosprávy. Zahajovací stuhy vyrábíme sublimací, potiskujeme kvalitní saténovou látku z její lícové strany. Běžná zahajovací stuha má šířku 10 cm a délku podle požadavku. Na koncích stuhy je rezerva 1 m pro uchycení

Na stuhu umíme umístit požadované texty a loga sponzorů. Grafiku pro stuhu si můžete připravit sami podle grafického manuálu. V případě, že nemáte k dispozici grafika, jsme schopni návrh pro Vás realizovat. Tisk bude zahájen po odsouhlasení vizualizace stuhy.

Pokud na zahajovací šerpu spěcháte, tak můžete rovnou vytvořit objednávku a po do poznámky zapsat požadovaný termín dodání. Dáváte nám více času vše stihnout.

Jak objednat zahajovací šerpu?

Zakázku na výrobu zahajovací stuhy zadáte rovnou vyplněním požadovaných informací v příslušném konfigurátoru. Textový konfigurátor je určen pro sestavení jednoduchých stuh s textem a logem. Pokud máte celý grafický návrh od vašeho grafika, zadáte objednávku do grafického konfigurátoru.

Loga sponzorů zasílejte ve vektorech, specifikujte barevnost loga podle Pantone. Další potřebné informace obsahuje grafický manuálu , který si můžete stáhnout zde .