Šerpy pro hostesky a firemní propagaci

Pro pořadatele marketingových a firemních jsem schopni zajistit rychle a kvalitně šerpy pro hostesky. Šerpy vyrábíme sublimací, potiskujeme kvalitní saténovou látku z její lícové strany. Běžná šerpa má délku 2 m, šířku 10 cm a spojuje se suchým zipem nebo lepicí páskou.

Na šerpu umíme umístit požadované texty a loga sponzorů. Grafiku pro šerpu si můžete připravit sami podle grafického manuálu. V případě, že nemáte k dispozici grafika, jsme schopni návrh pro Vás realizovat. Tisk bude zahájen po odsouhlasení vizualizace šepry.

Pokud na šerpy pro hostesky spěcháte, tak můžete rovnou vytvořit objednávku a po do poznámky zapsat požadovaný termín dodání šerp. Dáváte nám více času vše stihnout.

Jak objednat šerpu pro hostesky?

Zakázku na výrobu šerp pro hostesky zadáte rovnou vyplněním požadovaných informací v příslušném konfigurátoru. Textový konfigurátor je určen pro sestavení jednoduchých šerp s textem a logem. Pokud máte celý grafický návrh od vašeho grafika, zadáte objednávku do grafického konfigurátoru.

Loga sponzorů zasílejte ve vektorech, specifikujte barevnost loga podle Pantone. Další potřebné informace obsahuje grafický manuálu , který si můžete stáhnout zde .