Test

Druhů maturitních šerp naleznete v naší nabídce hned několik. Pojďmě se na jednotlivé druhy podívat a popsat tak, aby jste si vybrali právě ten druh, který Vám bude sedět.Většina maturitních šerp se tiskne na satinovou stuhu v šířce 10cm s rovně zastřiženými konci. Šerpa se po-té podlepí a vy - maturanti si šerpy dolepíte až před maturitním plesem.

Levné maturitní šerpyCeny již od 68 Kč vč. DPH

Bílou šerpu s barevným tiskem pořídíte již od 68 Kč / ks, barevnou šerpu s bílým tiskem potom od 75 Kč / ks. Na šerpě se nachází nápis Maturant 2018, příp. pro dámy nápis Maturantka 2018. Zadní strana je vždy prázdná - bez textu a je v bílé barvě. Barva rubové části je taktéž bílá.K Vámi zvolené barevné variantě si můžete nechat vytvořit i šerpu pro třídního učitele (stejná barva i typ písma)

Maturitní šerpy se zlatým / stříbrným tiskemCeny již od 80 Kč vč. DPH

Metalické šerpy, (šerpy se zlatým či stříbrným tiskem) jsou široké 11 cm a barevné z rubové i lícové strany. Potisk je zlatý nebo stříbrný metalizovaný - lesklý, odrazný. Potisk vypadá luxusně.Zádová strana je bez textu.

Celopotištěné maturitní šerpyCeny již od 180 Kč vč. DPH

Celopotištěné šerpy, nebo šerpy s motivem chcete-li, jsou charakteristické grafikou, která je použita na celé šerpě od hrudníku až na záda. Grafika je většinou souvislá - obrázková - např. Šerpa Army, Šerpa Noční obloha či Vesmír.. Rubová strana je vždy bílá, zádová v barvě motivu avšak bez textu.

Šerpa alá štola (šerpa za krk)Ceny již od 120 Kč vč. DPH

Maturitní štoly se k nám rozšířili z USA a stávají se hitem posledních let. Šerpa je sešita za krkem, tak, aby nemačkala a držela při chůzi. Šerpy na první pohled zaujmou a jestli je Vaším přáním být jiní, je tato šerpa právě pro Vás. Rubová strana je bílá.

Šerpa na přáníCeny již od 135 Kč vč. DPH

Šerpu na přání můžete využít, pokud chcete na zádové straně text, seznam studentů či např. citát. Můžete vybírat z barev, které jinde nenabízíme.Můžete nám zaslat nápad, který Vám graficky zpracujeme nebo nám dodat již hotový návrh 1:1, který jenom natiskneme.