Stuhy povědomí s potiskem (1 ks)

Kód: B1317-0000

Detail produktu

Přečtěte si pozorně všechny informace v detailu karty

Na stužky povědomí si můžete nechat natisknout text na přání. Stužky jsou po zkompletování veliké cca 9 x 4 cm a jsou opatřeny odznakovou mechanikou. Je to malý hřebíček, na který se po propíchnutí látky nasadí speciální matka (puzeta).

Podle Vašich finančních možností se rozhodněte, zda chcete mít od nás zkompletované stužky nebo si kompletaci provedete sami.

Nabízíme:

  • nezkompletované sady
  • kompletaci s viditelným spojem
  • kompletaci s neviditelným spojem (mechanika připevnění není vidět)

Stužka se připíná pomocí odznakové mechaniky, která není po připnutí vidět. Na stuze je připevněný hřebíček, kterým propíchnete látku a z druhé strany zajistíte speciální matkou (puzetou).

Dodáváme v balení od 500 ks.


Tento výrobek si zde upravte podle vašeho přání.

zbývá znaků: 30

zbývá znaků: 30

<<>>

zbývá znaků: 500

* Povinná pole

12,10 Kč/bal 0,02 Kč/ks + doprava
za celé objednané množství.
- +

Veškeré Vámi uvedené texty budou natištěny v přesném znění, jak jsou uvedeny v objednávce. Za případné gramatické či věcné chyby neneseme žádnou zodpovědnost.

Přečte si prosím důležité informace k tomuto produktu.Toto zboží je upravováno na přání zákazníka, má delší dodací lhůtu a vztahuje se na něj §1837 OZ

Dostupnost

po odsouhlasení náhledu pro výrobu.
Pokud Vám termín dodání nevyhovuje, napište si do poznámky k objednávce, kdy zboží potřebujete.

Popis produktu

Na stužky povědomí si můžete nechat natisknout text na přání. Stužky jsou po skompletování veliké cca 9 x 4 cm a jsou opatřeny odznakovou mechanikou.

Podle Vašich finančních možností se rozhodněte, zda chcete mít od nás zkompletované stužky nebo si kompletaci provedete sami.

Stuha je široká 1 cm, k dotisku na stužce máte k dispozici plochu 50 x 7 mm a 25 x 7 mm. Lze na ní možné tisknout text a některá jednoduchá, snadno čitelná loga bez velkých detailů.

Další informace