Pyrotechnika a ohňostroje

Domácí ohňostroje

je ohňostroj , který si můžete odpálit samostatně bez přítomnosti osoby s průkazem odpalovače ohňostrojů. Ohňostroj je sestaven z výrobků nižší třídy, která je prodejná pouze na základě věku nikoliv průkazů odpalovače.

Nabídka je určena hlavně pro hotely, restaurace, horské chaty a penziony, které jí využijí pro soukromé párty, svatby a firemní večírky.

V této skupině domácích ohňostrojů se cena odvíjí zejména od požadované délky.

Tento ohňostroj se dodává jako jeden kus, výrobky jsou spojené pyrotechnickou stopinou, aby se zajistilo napojení spojení více kompaktních baterií po sobě. Takto spojený ohnostroj je nutné položit na rovnu zem či např na dřevěnou desku nebo paletu, která eliminuje nárazy a srovná povrch, pokud není zcela rovný.

Minimální cena takto sestaveného ohňostroje je 2000 kč, maximální cena není stanovena, ale při vyšších částkách je vhodnější využít služeb odpalovače a nechat si vyrobit ohňostroj s velkými kalibry, kulovými pumami a pod.

Profesionální ohňostroje

je ohňostroj , který odpálí odpalovač ohňostrojů s patřičnou licencí. V profi ohňostrojích jsou použity velké kulové pumy různých ráží, profesionální římské svíce, velké kompaktní baterie či speciální pyrotechnické efekty dělbuchů a pod.