Šerpy s textem na přání - TEXTOVKA (1 ks)

Kód: B1124-0001

Detail produktu

 • text a grafika na přední i zádové straně
 • text dle Vašeho výběru - šerpa kusovka
 • Pokud si přejete potisk stříbrnou či zlatou barvou, rubová strana je v barvě lícové, v opačném případě je rubová strana šerpy bílá.
 • barva šerpy, písma a typ písma: dle Vašeho výběru

Pro vyhotovení každé šerpy je třeba vyhotovit grafiku. Pokud si objednáte více stejných šerp, získáte nejen množstevní slevu, ale rozpočítáte grafické práce do více kusů a tím snížíte výslednou cenu.

Poznámka k produktu: Nejdříve zadejte počet kusů a vyplňte políčka. Výsledná cena je za celé poptávané množství.

Slevový systém

Počet ks Cena s DPH Cena bez DPH Sleva [%]
1 - 2 ks 270,- Kč 223,14 Kč 0
3 - 4 ks 149,- Kč 123,14 Kč 45
5 - 9 ks 124,- Kč 102,48 Kč 55
10 - 14 ks 106,- Kč 87,60 Kč 61
od 15 ks 100,- Kč 82,64 Kč 63
Vaše aktuální sleva: 0 %

Tento výrobek si zde upravte podle vašeho přání.

Tady se zapne výber stuh,které se budou nabízet

  Napište nám své požadavky na vytvoření šerpy. Např. kam umístit grafiku atd.

  * Povinná pole

  270,- Kč/ks 223,14 Kč bez DPH + doprava
  za celé objednané množství.
  - +

  Veškeré Vámi uvedené texty budou natištěny v přesném znění, jak jsou uvedeny v objednávce. Za případné gramatické či věcné chyby neneseme žádnou zodpovědnost.

  Přečte si prosím důležité informace k tomuto produktu.Toto zboží je upravováno na přání zákazníka, má delší dodací lhůtu a vztahuje se na něj §1837 OZ

  Dostupnost

  po odsouhlasení náhledu pro výrobu.
  Pokud Vám termín dodání nevyhovuje, napište si do poznámky k objednávce, kdy zboží potřebujete.

  Popis produktu

  Šerpa se umisťuje na <strong>pravé rameno</strong> a spojení přední a zadní části se provádí u levého boku pomocí oboustranně lepicí pásky, která je již nalepená na šerpě. Páska skvěle drží, není vidět a umožňuje individuálně šerpu prodloužit nebo stáhnout podle velikosti postavy. Stačí jen odtrhnout krycí vrstvu a konce šerpy spojit.

  Text přední strany šerpy se zarovnává k pravému rameni a text je čitelný od ramena k levému dolnímu rohu. Text na zádech se zarovnává k ramenu, ale začíná na zádech dole a čte se "do kopce". Pokud si uvědomíte rozložení tisku na šerpě, pak máte k dispozici <strong>plochu cca 7 cm vysokou a cca 50 cm dlouhou</strong> na přední a zadní straně. Do tohoto prostoru se Vám text či grafika musí vejít.

  Šerpy jsou vyráběné z materiálu SATIN nebo SUPERSATIN, který je hladký a pevný. To zaručuje, že stuha nepolehává a text šerpy je na těle maturanta či maturantky velice dobře čitelný. Šerpy jsou jednobarevné, dlouhé 2 m a široké 10 cm až 11 cm. Zlatý a stříbrný tisk na šerpy skvěle vyniká na tmavých odstínech a metalická barva vyvolává pocit luxusního provedení.

  Na přední stranu šerpy se ve většině případů tiskne slova Maturant, Maturantka, Absolvent či Absolventka a za text se umisťuje aktuální rok. Např. Maturant 2019.

  Zádová strana se potiskuje nejčastěji mottem či jmény nebo přezdívkou konkrétního maturanta.

  Pro vyhotovení každé šerpy je třeba vyhotovit grafiku. Pokud si objednáte více stejných šerp, získáte nejen množstevní slevu, ale rozpočítáte grafické práce do více kusů a tím snížíte výslednou cenu.

  Další informace