Šerpa KISS ME s textem na přání (1 ks)

Kód: B1313-9999

Detail produktu

Pokud se vám líbí šerpa KISS ME, ale chtěli byste jiný text na přední části nebo naopak doplnit text na zádovou část šerpy, máte zde nyní příležitost nechat si vyrobit tu nejbáječnější šerpu pro nevěstu. Motiv se rty je po celé délce šerpy ve zlaté nebo stříbrné barvě, kromě míst, kde umístíme texty. Délka šerpy je 2 m, šířka 11 cm. Šerpa se u pasu spojuje samolepkou, která je součástí zboží.

Tento výrobek si zde upravte podle vašeho přání.

zbývá znaků: 20

zbývá znaků: 20

<<>>
<<>>

* Povinná pole

220,99 Kč/ks 182,64 Kč bez DPH + doprava
za celé objednané množství.
- +

Veškeré Vámi uvedené texty budou natištěny v přesném znění, jak jsou uvedeny v objednávce. Za případné gramatické či věcné chyby neneseme žádnou zodpovědnost.

Přečte si prosím důležité informace k tomuto produktu.Toto zboží je upravováno na přání zákazníka, má delší dodací lhůtu a vztahuje se na něj §1837 OZ

Dostupnost

po odsouhlasení náhledu pro výrobu.
Pokud Vám termín dodání nevyhovuje, napište si do poznámky k objednávce, kdy zboží potřebujete.

Popis produktu

Pokud se vám líbí šerpa KISS ME, ale chtěli byste jiný text na přední části nebo naopak doplnit text na zádovou část šerpy, máte zde nyní příležitost nechat si vyrobit tu nejbáječnější šerpu pro nevěstu.

Potisk rtů je po celé délce šerpy ve zlaté nebo stříbrné barvě, kromě míst, kde umístíme texty. Délka šerpy je 2 m, šířka 11 cm. Šerpa se u pasu spojuje samolepkou, která je součástí zboží.

Další informace